Дезінфікуючі засоби та дезковрики

Дезінфекція в харчовій промисловості

Засоби для дезінфекції ТМ Профі призначені для побутового використання, на об'єктах громадського харчування, шкільних-дошкільних та медичних установах, ЖКГ і т.д. Компанія ТД "Профі" пропонує такі миючі концентрати:
«Профі 236» на основі гіпохлориду, має антимікробну активність відносно грамнегативних і грампозитивних бактерій, в тому числі бактерій групи кишкових паличок. Призначений для дезінфекції різних видів технологічного обладнання, інвентарю, тари і поверхонь виробничих приміщень на підприємствах м'ясо-молочної промисловості.
До складу миючого концентрату «Профі 211» входять чверть амонієві сполуки (ЧАС), які використовуються у вузькому спектрі протимікробної активності. Вони ефективні по відношенню до збудників кишкових і крапельних інфекцій бактеріальної етіології, грибів. «Профі 211» застосовують для дезінфекції різних поверхонь в медичних установах (стіни, підлогу, вікна, двері, шибки), предметів обстановки, медичних приладів, обладнання та апаратів з лакофарбовим, гальванічним і полімерним покриттям.
Обробка рук персоналу :
Дезінфекція приміщень
і тех обладнання:
Дезінфекція
поверхонь:
Очищення кафелю,
підлог, санвузлів:
Для дезковриків:
Дезковрики