Профі 241

ТУ У 24.1 – 31992098 – 002 - 2003
Слаболужний концентрат з високим піноутворенням, антибактеріальним і антикорозійним ефектом для очищення харчового обладнання, посуду,
інвентарю, підлог
Рекомендації щодо застосування:
Концентрат ефективно очищає поверхню обладнання вручну і за допомогою машин для миття підлоги, і через апарати високого тиску. Підвищує мікробіологічну чистоту поверхні.
Ефективно емульгує жири, видаляє забруднення органічного походження з чутливих до лугу поверхонь: алюміній, гума, пластик і т.д. Перед застосуванням препарату змити залишки продукції з об'єктів обробки водою.
МОЛОЧНА ПРОМИСЛОВІСТЬ
У молочній промисловості використовується для циркуляційної (CIP-мийка) і ручного миття обладнання: молокопровід, пастеризатор молока, сепаратор молока, танк-охолоджувач для молока, олійний прес, нормалізатор вершків.
М'ясо- і рибопереробні ПРОМИСЛОВІСТЬ
Концентрат використовують для миття технологічного обладнання: м'ясорубка, варильний котел, дозатор фаршу, конвеєр для туш, а також тари, посуду, столів для розбирання туш та ін.
ДЛЯ ЦЕХІВ З ПЕРЕРОБКИ ОВОЧІВ
Миючий концентрат відмінно справляється з забрудненнями при митті технологічного обладнання: мийні установки, сушильні установки, машини по нарізці, преси, автоклави, транспортери, а також ємності, лотки, контейнери та інша тара.
ДЛЯ МАСЛО-ЖИРОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
Концентрат використовується в олійно-жирової промисловості для миття технологічного обладнання: маслопрес, цистерни, лінії фільтрації, ємності і тара.
ДЛЯ БОРОШНО-КРУП'ЯНІ І ХЛІБОБУЛОЧНА ПРОМИСЛОВІСТЬ
Використовувати в позначеної концентрації для миття: елеватора, млина, борошнопросіювача і розсіва, тістомісильна машина, печі і форм, а також ємностей і тари.
ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА НАПОЇВ
Концентрат застосовують для очищення різного устаткування, тари і місткостей, які використовуються в процесі виробництва.
ДЛЯ СЕГМЕНТУ HoReCa
У готелях, кафе і ресторанах використовується для очищення обладнання, виробничих приміщеннях, а також для миття ємностей і тари.
ДЛЯ ПРОФЕСІЙНОГО КЛІНІНГУ
Рекомендовано для видалення різних органічних забруднень на об'єктах: приміщення, транспорт.
Антимікробна ефективність:
Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli, Proteus vulgaris, Salmonella enteritidis, Staphylococcus aureus, Staphylococcus epidermidis, Candida albicans, Saccharomyces cerevisiae, Aspergillus niger, Penicillium purpurogenum

Екологічна оцінка:
ПАР біологічно розкладаються. Об'єкт безпечний для здоров'я людини і навколишнього середовища.

Опис продукту:
Рідина щільністю 1,1-1,2 кг / дм3, концентрація водневих іонів (рН) - 12,0-13,0.

Склад: ПАР, гідроокис натрію, дезінфектант, інгібітор корозії. Допускається осад, який не впливає на миючу здатність.

Термін зберігання - 2 роки.
Правила техніки безпеки:
· При роботі з робочим розчином препарату більше 1% використовувати засоби індивідуального захисту!
· Не змішувати з іншими миючими засобами!
· Концентрація робочого розчину і час обробки можуть змінюватися в залежності від ступеня забруднення і матеріалу поверхні.